Follow Us

Copyright 2014 Brand Exponents All Rights Reserved

Ratu suvedimas Kaune

Kodėl tai reikia daryti?

Ratų suvedimas Kaune ypač svarbus dalykas vairuojantiems automobilį asmenims todėl, kad ratų suvedimas užtikrina stabilų ir saugų automobilio eksploatavimą. Taip pat ši paslauga leidžia daug ilgesnį laiko tarpą vairuoti automobilį su tomis pačiomis padangomis nes yra apsaugoma nuo greito ir netolygaus padangų nusidėvėjimo. Kiekvienas automobilių gamintojas nustato automobiliui ratų geometrijos parametrus ir galimas tam tikras ribas. Jei laiku nėra atliekamas ratų suvedimas tuomet prastėja ne tik vairavimo kokybė, bet svarbiausia tampa nesaugu vairuoti. Kodėl laiku reikia atlikti ratų suvedimą? Jis užtikrina, kad bus išvengta nestabilaus automobilio vairavimo, netolygaus ir padidėjusio padangų nusidėvėjimo. Taip pat ratų suvedimas leidžia sutaupyti kuro sąnaudas.  Dar vienas svarbus dalykas, kodėl reikia atlikti ratų suvedimą, tai, kad jo pagalba galima išvengti papildomų važiuoklės gedimų. Ratų suvedimo metu autoserviso darbuotojai jums pageidaujant gali patikrinti bendrą pakabos, amortizatoriaus būklę, taip pat ir padangų slėgį, jų nusidėvėjimą ar deformacijas.  Ratų suvedimą taip pat būtina atlikti jei: buvo atlikti bet kokie remonto darbai susiję su važiuoklės remontu. Jei yra jaučiamas nestabilumas kelyje vairuojant automobilį (dažniausiai tai pasižymi tuo, kad automobilis į traukiamas į kurią nors pusę). Taip pat dar vienas rodiklis kada būtina atlikti ratų suvedimą yra kuomet važiuojant tiesiu keliu automobilio vairas yra pakrypęs į dešinę ar kairę pusę. Ar reikalingas padangų suvedimas galima pamatyti ir pažiūrėjus į savo automobilio padangas. Viskas ką reikia padaryti tai rankų pagalba perbraukti per padangas, tuomet jei padangos yra nudilusios ne vienodai, tai reiškia, kad yra būtina atlikti ratų suvedimą. Ratų suvedimo iš balansavimą gali lemti ir didesnė duobė ar kita kliūtis, tad visada siūloma po tokių kliūčių taip pat apsilankyti autoservise, kad būtų patikrintas ratų suvedimas Kaune.

Ratų suvedimas Kaune, ar visi servisai teikia šią paslaugą?

Ratų suvedimas neatsiejama kokybiško vairavimo dalis, tad ar visi autoservisai teikia šias paslaugas, ar tenka ieškoti specialaus serviso, kuris galėtų suteikti šią paslaugą? Dažniausiai visi autoservisai teikią šią paslaugą, tad atlikus kokius nors važiuoklės remonto darbus, jie pasirūpina tuo, kad būtų patikrinta, ar ratai yra subalansuoti ir ar jums yra saugu ir toliau vairuoti savo automobilį.

Ratų suvedimas Kaune, kiek laiko trunka?

Ratų suvedimas yra gana paprasta ir greitai trunkanti procedūra. Jei ją norima atlikti be kitų papildomų darbų tuomet klientas jei nėra laisvų vietų turi palaukti kol atsilaisvins vieta, arba užsirašyti vizitui autoservise. Na o jei automobilis į autoservisą atkeliavo remonto darbams tuomet visi savo darbą kokybiškai atliekantys meistrai atlikę visus darbus patikrins ar jūsų ratų suvedimas yra kokybiškas, ar nereikia jo pakoreguoti. Profesionalus mikroautobusų remontas Kaune ir kitos paslaugos.

Automobilių servisas „Autodraugija“
Prūsų g. 10
LT-47126 Kaunas
Tel.:+370 602 28991
El. p.: info@autodraugija.lt
Darbo laikas:
I – V: 8:00 – 18:00
VI: 9:00 – 15:00
VII: Nedirbame