Follow Us

Copyright 2014 Brand Exponents All Rights Reserved

Autoservisai Kaune – Autoservisas Kaune

Autoservisai Kaune kaip išsirinkti geriausią?

 Renkantis autoservisą reikėtų atkreipti dėmesį į kelis dalykus. Pirmiausia tai, kam žadama patikėti savo automobilį. Labai svarbu savo automobilio nepatikėti ne kompetentingam darbuotojui, kuris puikiai neišmano savo darbo. Tokiu atveju jūs rizikuojate, kad jūsų transporto priemonė bus ne kokybiškai sutvarkyta. Tad visada atkreipkite dėmesį į tai, kokį autoservisą pasirinkti. Tai gali lemti kiek kokybiškai bus sutvarkytas jūsų automobilis. Visada rekomenduojama rinktis puikiai klientų įvertintus autoservisus, tam kad jūsų automobiliu būtų pasirūpinta šimtu procentu.  Taip pat svarbus dėmesys turėtų būti atkreiptas į tai su kokiomis automobilių detalėmis dirba autoservisas. Pasirinkus tam tikrą autoservisą, svarbu atkreipti dėmesį į tai, kokias paslaugas jis teikia. Visada daug maloniau automobilį tvarkyti vienoje vietoje, kad jo nereikėtų vežti pas skirtingus meistrus. Taip pat jei neturite daug laiko keliavimui į autoservisai Kaune rekomenduojama atkreipti dėmesį į tai, kad kai kurie autoservisai teikią paslaugą, kuomet darbuotojai atvyksta į jūsų nurodytą vietą, pasiima automobilį, jį suremontavus grąžina atgal kur jums yra patogu. 

Autoservisas Kaune, rinktis pagal gyvenamąją vietą?

 Renkantis autoservisą asmuo visada pagalvoja apie tai, kad geriausia ir patogiausia vieta jam yra kažkur netoli namų, kad nuvarius automobili, jam netektų toli eiti pėsčiomis, ar skambinti ir ieškoti kas galėtų jį parvežti namo. Tad vis daugiau autoservisų pradeda teikti automobilio paėmimo- pristatymo paslaugą. Tai ypač patogu asmenims, kurie siekia sutaupyti savo laiką, tuo pačiu nesukti sau galvos, kaip grįžti namo ir vėliau vėl atsidurti autoservise. Autoserviso darbuotojai sužinoję apie kliento poreikį, kad automobilis būtų paimtas iš jų pageidaujamos vietos, atvyksta su transporto priemone, kurios pagalba automobilis nuvežamas į autoservisą (įmonės nesinaudoja kliento automobiliu ir jo nevairuoja iki serviso, taip parodydami klientui, kad jo automobilis nebus vairuojamas kitų asmenų ir nebus naudojamas jo asmeninis kuras). Atlikus visus remonto darbus automobilis vėl yra gražinimas į tą pačią vietą iš kurios jis buvo paimtas, nebent klientas pageidauja transporto priemonę pristatyti kitu adresu. Autoservisai Kaune tokiu būdu suteikia galimybę naudotis jų paslaugomis nesvarbu, kokiu atstumu nuo jų yra įsikūręs autoservisas.

Ratų suvedimas Kaune

 Kiek laiko trunka automobilio remontas?

 Automobilio remontas autoservise dažniausiai trunka iki vienos darbo dienos. Tiesa tai priklauso nuo to, kas automobilyje yra remontuojama. Yra atvejų kuomet tam tikros markės automobilių dalių nėra, tad tenka kelias dienas laukti kol jos atkeliaus į autoservisą. Bet nepaisant to, visi remonto darbai stengiamasi, kad būtų atliekami kuo greičiau, kad jų klientui tektų kuo mažiau laiko būti be automobilio ir patirti tam tikrus nepatogumus, kol jis bus sutvarkytas.

Automobilių servisas „Autodraugija“
Prūsų g. 10
LT-47126 Kaunas
Tel.:+370 602 28991
El. p.: info@autodraugija.lt
Darbo laikas:
I – V: 8:00 – 18:00
VI: 9:00 – 15:00
VII: Nedirbame